Haber listemize üye olmak için e-mail adresinizi yazarak "Gönder" butonuna tıklayınız.

 
KOBİ’LERE ve İŞYERİ SAHİPLERİNE ULAŞMAK SİZİN İÇİN ÖNEMLİYSE, BİZİ ARAYIN

Sevda ÖZTÜRK Genel Müdür Yardımcısı,
TiMPA MEDYASizin için önemli olan tüm kişiler değil de Kobi’ler ise, biz size alternatif mecralarla çözüm sunuyoruz. Son dönemlerde artan bu ihtiyaçlarınız için farklı networkler oluşturmaya devam ediyoruz.

HALI SAHALAR

Gençlerin veya işsiz güçsüzlerin ilgi gösterdiği yerler gibi gelmesin. İnceledik, araştırdık… Kobilerin yer aldığı sanayi siteleri çevresinde açılmış olan halı sahaların, bu işyerlerinde çalışanların gruplar halinde vakit geçirdikleri, stres atmaya çalıştıkları yerler olduğunu tesbit ettik. Bunun üzerine İstanbul’un Dudullu, Bulgurlu, Ümraniye, Üsküdar, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Halkalı, İkitelli, Yenibosna, Sefaköy, Güneşli gibi sanayi merkezleri olan bölgelerindeki halı saha işletmelerinden oluşan bir network oluşturduk. İlk yararlanan TTNET oldu. Çok da memnun kaldılar. Bu mecralarda poster panolar ayaklı panolar, yer stickerları, wc boardlar kullanabiliyorsunuz. Yeni reklam uygulamalarıyla aktif durumdaki Halı Sahalar networkümüz, Kobi’lere ulaşmak isteyenler için…

İŞ MERKEZLERİ

Dev komplexler halindeki İş Merkezleri’nde üretici, toptancı, perakendeci, ihracatçı binlerce şirket yer alıyor. Bu binlerce şirketin binlerce çalışan, gün boyunca hayatını bu ortamlarda geçiriyor. Günlük ihtiyaçlarını bulundukları İş Merkezi’ndeki kafe, restoran, sinema ve alışveriş merkezlerinden karşılıyorlar. İşte bu şirketlere ve çalışanlarına ulaşmak istiyorsanız, İş Merkezleri networkümüzden yararlanma imkanı sunuyoruz. Garanti Koza, İstanbul Ticaret Merkezi, Kuyumcukent gibi İş Merkezleri’nden oluşan networkümüzden ilk yararlanan QUIKNET, TTNET IŞYERİM oldu. Bu networkde kafelerde amerikan servisleri, asansörlerde stickerlar, koridorlarda reklam panoları, standlar ve yer stickerları kullanabiliyorsunuz.

SANAYİ SİTELERİ

Kobi’lere ulaşmak isteyenler için oluşturduğumuz bir başka network de Organize Sanayi Sitelerini kapsıyor. İstanbul’da Dudullu, Imes, Modoko, Yedpa, Masko, Bostancı, İpkas, Aymakoop ile Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Kırıkkale, Denizli Organize Sanayi bölgeleri ile başlattığımız bu network, bu kitleye ulaşmak isteyenler için fırsat yarattı. İlk kullanan TURKTELEKOM oldu. Ardından FIAT DOBLO ve AVEA uygulamaya girdi. Mega boardlar, billboardlar, standlar, trafo binalarının giydirilmesi gibi reklam uygulamaları, bu mecraları renklendirdi. Bu networke yoğun talep aldığımız için mümkün olduğu kadar önceden rezervasyon yapılmasında fayda olduğunu belirtmek istiyorum.

Bunun için diyorum ki, Kobi’lere ve işyeri sahiplerine ulaşmak sizin için önemliyse, bizi arayın. Çözüm bizde…

(27.05.2009)


F.Güzin ÜRETEN
Genel Müdür

TiMPA MEDYA
NETWORKLERİMİZİ İNCELEYİN, BİRİ MUTLAKA SİZİN İÇİNDİR

Türkiye çapında alternatif mecralar yaratarak reklam sektörüne sunan TiMPA Medya, bu konuda önemli b...Sevda ÖZTÜRK
Genel Müdür Yardımcısı

TiMPA MEDYA
KOBİ’LERE ve İŞYERİ SAHİPLERİNE ULAŞMAK SİZİN İÇİN ÖNEMLİYSE, BİZİ ARAYIN

Sizin için önemli olan tüm kişiler değil de Kobi’ler ise, biz size alternatif mecralarla çözüm sunuy...Nerede ?
Ne zaman ?

Ne yapmalı ?
AVM NETWORKÜMÜZE YOĞUN TALEP VAR

AVM netwörkümüzü oluşturduğumuz 2008 yılından bu yana geçen süre içinde yoğun bir reklam talebi alıy...TiMPA PRODUCTION
AKLINIZDAN GEÇENLERİ

GERÇEKLEŞTİRİYOR
GECELERİN HİKAYESİ…

Geceleri çok güzel olduğunu biliyoruz…Biliyoruz, çünkü çoğu zaman o güzel İstanbul gecelerinde gün a...