Haber listemize üye olmak için e-mail adresinizi yazarak "Gönder" butonuna tıklayınız.

 
AVM NETWORKÜMÜZE YOĞUN TALEP VAR

Nerede ? Ne zaman ?,
Ne yapmalı ?AVM netwörkümüzü oluşturduğumuz 2008 yılından bu yana geçen süre içinde yoğun bir reklam talebi alıyoruz. Geçen yıl başlayan ekonomik kriz sırasında ana mecralarda reklam harcamaları azalırken, her kriz döneminde olduğu gibi alternatif mecralarda yine artan bir talep yaşadık. Bu artan reklam talebinde AVM’ler başı çekiyordu.

Uygulamalarımızdan oluşan haber arşivimize bakacak olursak, AVM’lerdeki en önemli reklam uygulamalarının, amerikan servisler, araç sergilemeleri, standlar, fotobloklar ve yer stickerları olduğunu görüyoruz.

Hafta sonlarında büyük yoğunluk yaşanan bu alışveriş merkezlerinde daha dış kapı girişinde ziyaretçileri dev bir reklam standı karşılayabiliyor. Alışveriş yapan tüketiciler, karşılarında bir fotoblok reklam uygulaması görebiliyorlar. AVM’lerin büyük ilgi görüyor fastfood katlarında, yemeğini almış masasına oturan müşterileri, tepsilerinde, amerikan servislerinde, çevrelerinde çeşitli reklam uygulamalarıyla karşı karşıya kalıyorlar. AVM’lerdeki reklam standlarında tüketiciler ilgi duydukları ürünleri inceleme, test etme imkanı buluyorlar, detaylı bilgi alabiliyorlar. Çeşitli ürünler, alışveriş merkezlerinde hergün milyonlarca kişiyle dokunma mesafesinde sıcak temas kurabiliyorlar. İşte bu özelliği ile AVM’lerin, alternatif mecralarda artan reklam talebinde başı çektiğini söyleyebiliyoruz.

TÜRKİYE ÇAPINDA AVM ZİNCİRİ

AVM’lerde bir reklam uygulaması yapmak istediğinizde,”Nerede, ne zaman, nasıl, ne yapmalı?” gibi sorularınızın cevaplarını AVM networkümüzde bulabiliyorsunuz. Bu networkümüz, sadece İstanbul ile sınırlı değil. Anadolu illerinde de bölgesel veya semt bazında dahi reklam uygulaması yapma imkanı sunuyor. Networkümüzdeki dev modern AVM sayısı 300’ü aşıyor. Hergün milyonlarca kişi bu alışveriş merkezlerini ziyaret ediyor. Alışveriş yapıyor, yemek yiyor, kahve içiyor, sinemaya giriyor, oyun parklarında eğleniyor. Yani para harcıyor. Türkiye çapında hizmet alabileceğiniz AVM networkümüzdeki belli başlı iller şöyle ; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Afyon, Antalya, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Isparta, İskenderun, İzmit, Kahramanmaraş, Karaman, Kırıkkale, Kayseri, Konya, Mersin, Malatya, Muğla, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Urfa…

Ek bilgi için, sol sütunda yer alan "Faaliyet konularımız" başlığı altındaki "AVM’ler" sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

(27.05.2010)


F.Güzin ÜRETEN
Genel Müdür

TiMPA MEDYA
NETWORKLERİMİZİ İNCELEYİN, BİRİ MUTLAKA SİZİN İÇİNDİR

Türkiye çapında alternatif mecralar yaratarak reklam sektörüne sunan TiMPA Medya, bu konuda önemli b...Sevda ÖZTÜRK
Genel Müdür Yardımcısı

TiMPA MEDYA
KOBİ’LERE ve İŞYERİ SAHİPLERİNE ULAŞMAK SİZİN İÇİN ÖNEMLİYSE, BİZİ ARAYIN

Sizin için önemli olan tüm kişiler değil de Kobi’ler ise, biz size alternatif mecralarla çözüm sunuy...Nerede ?
Ne zaman ?

Ne yapmalı ?
AVM NETWORKÜMÜZE YOĞUN TALEP VAR

AVM netwörkümüzü oluşturduğumuz 2008 yılından bu yana geçen süre içinde yoğun bir reklam talebi alıy...TiMPA PRODUCTION
AKLINIZDAN GEÇENLERİ

GERÇEKLEŞTİRİYOR
GECELERİN HİKAYESİ…

Geceleri çok güzel olduğunu biliyoruz…Biliyoruz, çünkü çoğu zaman o güzel İstanbul gecelerinde gün a...